Časté dotazy

Jak dlouho trvá čištění interiéru vozidla?

Kompletní mokré čištění interiéru vozidla trvá 3 až 6 hodin, podle míry znečištění a také velikosti vozidla (přibližně 3 hodiny kabina pick-upu / 6 hodin vícemístné vozidlo). 

V případě suchého čištění je trvání procesu kratší - 2 až 4 hodiny (přibližně 2 hodiny kabina pickupu / 4 hodiny vícemístné vozidlo).

Bude po kompletním čištění interiéru vozidla uvnitř mokro?

Po kompletním mokrém čištění interiéru vozidla zůstávají textilní části vlhké (sedadla, koberce atp.).

Samozřejmostí ke každému kompletnímu čištění interiéru vozu je zdarma igelitový potah na sedadlo řidiče (neni problém dát Vám více potahů).

Jsou uvedené ceny konečné?

Ano, ceny uvedené zde na internetový strákách, jsou opravdu konečné.

Nehrozí Vám tedy žádný příplatek za silnější znečištění, srst zvířat (obojí pouze v extrémních případech), luxusní vozidlo, kožený interiér, světlý interiér, sedadla nebo rohožky navíc.

Jakou používám autokosmetiku?

Druh zvolené autokosmetiky je velice důležitý a proto používám vysoce kvalitní od firem Kärcher, NormfestMafra a Concept.

Na oživení vzhledu plastů v interiéru vozidla nepoužívám cockpit spray (pouze ve vyjímečných případech a v malém množství), ale ve většině případů tekuté indoorové mléko od firmy Normfest, které dodá Vašim plastům matný lesk. Na přání zákazníka je také možné zvolit tekuté mléko od firmy Mafra, které dodává pololesk, nebo lesklý olejíček od firmy Concept (doporučuji spíše jen na starší a zašlejší vozidla).

Kouření při práci?

Poslední dobou se mne také stále více lidí ptá, jestli nekouřím a auto nebude cítit po cigaretách. Já nekouřím, takže tohle se Vám u mě určitě nestane.

Od kdy čistím interiéry vozidel?

Čištěním interiérů vozidel se zabývám od 01.02.2009 a moje praxe je přes 2 800 vyčištěných vozidel více než 1 800 zákazníkům.

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.